Omegla

omegla

Omegla, görüntülü sohbet içerikli bir chat sitesidir. Ücretsiz uygulaması ile rumuz belirleyerek anlık olarak siteye giriş sağlanır. Güvenli ve kaliteli sohbet ortamının yakalanması için gerekli tedbirlerin alındığı bir platformdur. Omegla üyesi olmak için cinsiyet ve rumuz belirlemek yeterlidir. Böylece sohbet partnerinizi anlık olarak bulabilirsiniz. Bekleme olmadan ve herhangi bir ücret talep edilmeden online internet bağlantısı üzerinden kişiler ile sohbet kurabilirsiniz

Siteye Üyelik Hakkında:

Siteye üye olmak ve diğer kullanıcılar ile görüntülü chat sağlamanız için gerekli olan donanım aksesuarları gerekir. Bu aksesuarlar bilgisayar için mikrofon, kamera ve Java programıdır. Aynı zamanda sınırsız internet kullanımı tavsiye edilir. Wifi kullanımı sohbet akıcılığını sağlarken aynı zamanda görüşmeyi kaliteli hale getirir. Omegla sitesine mobil üzerinden girmek isteyenler olabilir. Bunun içinde gerekli olan Java yüklü cihaz özelliğidir. Her telefon bu tarz sohbet sitelerine giriş sağlamayabilir. Bunun için mikrofon ve ön kamera özelliği olan bir cihaz kullanılmalıdır.

 

Siteye üyelik için gerekli olan koşul cinsiyet doğrulanmasıdır. Bazı durumlar için rumuz istemez. Site sadece görüntülü sohbet üzerine kurulmuştur. Görüntülü sohbete dahil olurken aynı zamanda sesli görüşme ve yazışmalar sağlayabilirsiniz. Güncel ve online olan site de kişiler istedikleri saat dilimlerinde sohbet partnerini anlık olarak yakalayabilir. Bunun için sürekli aktif halde kalan bir sitedir. Omegle kullanıcıları sohbet güvenliği ve görüntülü kamera sırasında şikayetçi olabilecekleri alanlar mevcuttur. Karşıdaki kullanıcıyı istedikleri zaman ignore edebilirler. Böylece bu kullanıcı ile bir daha karşılaşmazlar.

Görüntülü Sohbet ve Ayarları:

Omegle adresine giriş yapıldığında otomatik olarak bilgiler girildiğinde kişiler görüntülü sohbete aktarılır. O an sitede online olan kim varsa partner olarak belirlenir. Görüntülü sohbet edeceğiniz kişilerin cinsiyetini belirleyebilirsiniz. Böylece daha sağlıklı sohbetler sağlanabilir. Sitenin cinsiyete göre ve tercihlere göre otomatik görüntülü chat sağlaması üyeler için pratik bir ortam sağlar.

Kullanıcılar sadece belirlenecek olan partnerlerinin belirlenmesini beklerler. Daha sonra kameralar açılır ve sohbet başlar. Sohbet sırasında hoşunuza gitmeyen bir durum olduğunda ignore ayarlarından karşıdaki kullanıcıyı engelleyebilirsiniz. Yeni arkadaş kazandıysanız ve tekrardan görüntülü görüşme sağlamak istediğinizde kayıtlı olan arkadaşınıza kameralı chat daveti ve isteği gönderebilirsiniz.

Görüntülü sohbet ayarlarının netliği, ses akışı ve görüntü netliği için kullanıcı ayarları vardır. Kişiler bu ayarlar üzerinden istedikleri kameralı görüşme modunu aktif hale getirebilir. Sesli sohbeti sağlamak için mikrofon gereklidir. Kamera olmadan bu chat ortamı kullanılmaz. İsterseniz sadece sesli görüşme ile chat yapabilirsiniz. Fakat Omegla sitesi görüntülü chat sitesi olduğu için kamera olmadığı durumda diğer kullanıcılar ile sağlıklı bir ortam kurulmaz. Kaliteli ve renkli bir sohbet için gerekli olan aksesuarlara kişilerin sahip olması gerekir. Sınırsız sohbet ve ücretsiz uygulamaları ile aktif kalan bir tanışma sitesidir. Yeni arkadaşlıklar kurarak yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz.

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, cinsel sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

çet sitesi - çet siteleri - sohbet odaları - sohbet sitesi

Cinsel sohbet

cinsel sohbet