Hakkımızda

Hakkımızda

Kameralı Sohbet Sitesi Omegla

 

Dünyanın dört bir yanında kullanılan sohbet sitesi ve uygulaması olarak bilinen omegla ile güzel kızlarla sıcak sohbetler edebilir yada kızlar, yakışıklı erkekleri bularak onlarla kamerada güzel anlar yaşayabilmektedir. Erkek kullanıcı sayısı kadar kadın kullanıcı sayısına sahip olan Omeglasohbet.net sitesi omegla sohbet kavramını baştan yazıyor.

Kızlar Erkeklerle – Erkekler Kızlarla Sohbet Ediyor

Omegla sohbet odaları ayarını yaparak sadece kızlarla veya erkeklerle karşılaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ayarlar bölümüne girerek cinsiyetinizi yazmak ve ardından hangi cinsiyet ile sohbet etmek istediğinizi belirtmek. Ayrıca son gelen güncellemeyle birlikte ülkede seçebilme şansınız vardır. İster kendi dilinizden insanlarla kameralı sohbet edin isterseniz yabancı ülkelerin insanlarıyla sıcak anlar yaşayarak yabancı dilinizi geliştirin. Şuan siteyi kullanan Türk kullanıcıların %65’si erkek %35’i ise kadınlardan oluşmaktadır.

Omeglasohbet.net Kuralları Nelerdir?

Sistemde kameralı olarak sohbet etmek için 18 yaş üzerinde olmanız gerekmektedir. 18 yaş altı için sistem uygun değildir. Direkt olarak çıplak bir şekilde kamera karşısına geçmek yasaktır ayrıca sohbet ettiğiniz kişiyle anlaşmadan soyunmakta sınırsız olarak siteden ceza almanıza sebep olacaktır. Kadınların para karşılığında kamerada şov yapması yasaklanmıştır. Tanımadığınız kişilerle sohbet edeceğiniz için cep telefonu numarası, ev adresi, e-posta gibi özel bilgiler vermeyiniz. Sorumluluk sisteme ait değildir. Site üyelik istemez ve tamamen ücretsizdir. Her hangi bir olumsuz davranışa maruz kaldığınızda sağ altta bulunan report kısmına tıklayarak kullanıcıyı şikayet edebilirsiniz. Davranışa göre kişi 3 gün veya sınırsız olarak sistemden uzaklaştırılmaktadır.

Kameralı Sohbet Yapmak Güvenilir mi?

Kendinize ait özel bilgiler vermediğiniz sürece sorun olmayacaktır. Son zamanlarda kişilerin videosu çekilmektedir bunu da sohbet ilerlemeden yüzünüzü göstermeyerek halledebilirsiniz. Direkt olarak çıplak şekilde kamera karşısına geçmek yasaktır fakat kişiyle anlaşarak bu sorunu çözebilirsiniz. 18 yaş altında kişilerin sisteme girmesi kesinlikle yasaktır doğabilecek olumsuz davranışlardan omegla sorumlu değildir. Omegla sohbet odaları sayesinde tanıştığınız kişilerle dışarıda görüşmek faydalı değildir. İnternet üzerinde yaptığınız sohbetleri internet ortamında bırakın hakkınızda detaylı bilgiler vermekten çekinin. Eğlenin, tadını çıkarın ve yaşadıklarınızı orada bırakın.

çet sitesi - çet siteleri - sohbet odaları - sohbet sitesi

Cinsel sohbet

cinsel sohbet